Jooana na Facebooku

O nas

 

Przygotowania do ślubu to wspomnienia, które zostają z Panną Młodą na całe życie. Dlatego nasz salon powstał po to, żeby spełnić marzenie każdej kobiety chcącej czuć się wyjątkowo!

Jooana to salon sukien ślubnych, które stają się drugą skórą naszych klientek. Suknie są tworzone przez profesjonalistów, którzy w swoich projektach uwzględniają każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko po to, by w tym wyjątkowym dniu suknia podkreślała piękno Panny Młodej, wydobywała z niej cały blask i zapewniała maksymalny komfort podczas poruszania się.

Oferujemy suknie w różnych stylach i o różnych wykończeniach, które uwodzą i zachwycają. Każda z nich jest uszyta z myślą o jej przyszłej właścicielce. Zapraszamy na przymiarki, podczas których nasi styliści doradzają i prezentują dokładnie wyselekcjonowane suknie ślubne, dobrane do indywidualnych oczekiwań każdej klientki. Podczas spotkań w salonie inspirujemy i pomagamy podjąć decyzję – u nas poczujesz się zaopiekowana i znajdziesz najważniejszą w życiu suknię, która skradnie Twoje serce.